ENDÜSTRİYEL SOLVENTLER

iBiotecNEUTRALÈNE 2005

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-2005.jpg

ULTRA-HIZLI BUHARLAŞMA İLE SOLVENT ÇÖZÜCÜ YAĞ ALMA İÇİN TEMİZLEME VE YIKAMA İŞLEMLERİ ORGANİK SOLVENTLERE DUYARLI MALZEMELERDE HAVAALANLARDA EMBEDDED ELEKTRONİKLERİNİN KESİNTİSİZ UZAY SEKTÖRÜ, OPTİK, ELEKTRONİK BİLEŞENLER, KOZMETİKLER İÇİN PAKETLEME FLASHPOINT MEVCUT DEĞİLDİR.

NEUTRALENE® 2005, özellikle yağları ve gresleri gidermek için kullanılan bir yağ gidericidir. NEUTRALENE® 2005, ölçülebilir olmayan bir teknoloji parlama noktası şeklinde formüle edilmiştir. Endüstrisi daha fazla güvenlik sağlar. Buharlaşma hızı, ürün için en uygun temizleme aktivitesine, özellikle de olabildiğince hızlıdır. NEUTRALENE® 2005 hiçbir kalıntı bırakmaz. Bu işlemden önce yüzeylerin hazırlanması için mükemmel bir temizleyiciydi (boyalar, kolaj). NEUTRALENE® 2005 tüm metaller, bazı plastikler ve elastomerler ile uyumludur. Önleyici içermeyen sabitleyici içermez herhangi bir başka oksidasyon problemi olmaz.

ELEKTRONİKLERİNİN KESİNTİSİZ UZAY SEKTÖRÜ, OPTİK, ELEKTRONİK BİLEŞENLER.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
25 LT / 200 LT / 1000 LT

iBiotecNEUTRALÈNE 2012

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-2012.jpg

ULTRA-HIZLI BUHARLAŞMA İLE SOLVENT SOLVENT ÇÖZÜCÜ 20°C’de 12 DAKİKA (SIFIR HAVA AKIŞI) SOĞUK UYGULAMALARDA, TRI 111 ETHANE YERİNE GELİŞTİRİLDİ. ENDÜSTRİYEL BAKIM VE HASSAS MEKANİĞİ TEMİZLİĞİNDE KISA SÜRESİ İLE İŞLEMLER ARASINDAKİ TEMİZLİK UYGULAMALARI, DEKORASYON VE YAPIŞTIRMADAN ÖNCE YÜZEY HAZIRLIĞI PARLAMA NOKTASI ÖLÇÜLEBİLİR DEĞİLDİR.

UYGULAMALAR
Temizleyici / Yağ Çözücü Gresler, yağlar, geçici koruma ürünü, mumlar için mükemmel çözücü. Metal parçaların yağlanması. (Alüminyum, çelik, paslanmaz çelik, pirinç, döküm) Enjeksiyon kalıplarının temizlenmesi, Makine parçalarının yağdan arındırılması. İşleme işleminden sonra yağ alma, Yüzey hazırlığı, montajdan önce veya yüzey işleminden önce organik veya inorganik kirleri temizler. (Kolaj, boyalar) Endüstriyel bakım, Ambalajlama ekipmanlarını temizliği veya yağlamak öncesi. İşyerlerinin temizliği Makinelerin yağdan arındırılması.

KULLANIM ÖNLEMİ
Kullanmadan önce MSDS’ye bakın. Tüm ateşleme kaynaklarını uzaklaştırın, özellikle akkor bir nesnede veya sıcak kaynak üzerinde kullanmayınız. Buhar kullanmayın. Fitilin etkilerini önlemek için kumaşlara sıçramaktan kaçının. Sigara içmeyin. Kullandıktan sonra drenaja vermeyin. Havalandırılmış alanda kullanın.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
25 LT / 200 LT / 1000 LT

iBiotecNEUTRALÈNE 2015

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-2015.jpg

EKSTRA GÜÇLÜLENDİRİLMİŞ SOLVENT EKSTRA GÜCÜ İLE YAĞ ALMA İŞLERİ İÇİN ÖZEL OLARAK FORMULE EDİLMİŞTİR. HIZLI BUHARLAŞMA ORANI 20 ° C’de 15 DAKİKA (SIFIR HAVA AKIŞI) ZOR ZARARLI İŞLEMLER İÇİN ÖZELLİKLE BUZLU YEMEKLER, KURU MİNERAL VE BİTKİSEL YAĞLARININ ELİİNASYONU SEBZE REÇİNELERİ, YAPIŞTIRICI ARTIKLARI, TAZE MÜREKKEPLER, MASKE KALINTILARI İÇİN HIZLI ÇÖZÜCÜ. PARLAMA NOKTASI ÖLÇÜLEBİLİR DEĞİLDİR.

Ağır yağ alma işleri için özel olarak formüle edilmiştir. Karbon birikintilerini ve yanmış yağları yok eder. Kuru mineral ve bitkisel yağlar ile Sicilköz mineral ve bitkisel kurutma yağları. Bitkisel reçine birikintileri ve temas yapıştırıcılar. Hızlı Eylem gerektiren Taze ve Artık mürekkepler.

AÇIKLAMA
NEUTRALENE® 2015 Ağır yağ alma işleri için özel olarak formüle edilmiştir. Ölçülebilir olmayan Parlama Noktası. Çok hızlı buharlaşma. Çok çeşitli kullanımlara uygun solvent gücü. Çoğu yüzeyle uyumlu.

KULLANIM ALANLARI
NEUTRALENE® 2015, bakım yağları, kesme yağları, geçici kaplama ve koruma ürünleri, mekanik konstrüksiyon için kızak verniği gibi tüm istenmeyen maddeleri ve kalıntıları ortadan kaldırır. Hayvansal yağlar, lanolin, donyağı, spermaceti yağı, sodyum donyağı, Hurma yağı, hint yağı, kolza yağı, ayçiçeği yağı ve kurutma yağları gibi bitkisel yağlar. Petrol bazlı mumlar, parafin mumlar ve mikro kristalin mumlar. Tutkal kalıntıları, polimerize contalar ve rondelalar, yapışkan izleri ve kolofon lehim akısı.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
25 LT / 200 LT / 1000 LT

iBiotecNEUTRALÈNE ECO 35

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-ECO-35.jpg

OPTİMİZE EDİLMİŞ BUHARLAŞMA ORANINA SAHİP YAĞ GİDERİCİ

NEUTRALENE ECO 35, maksimum parlama noktası için yüksek buharlaşma hızı sağlayan dar kesimli bir hidrokarbon karışımıdır. Hidrotreated ve sırayla üç katalizör üzerinden distite edilmiştir. NEUTRALENE ECO 35 aromatiktir ve benzen içermez.

Bu ürün mekanik yağ alma işlemleri için tasarlanmıştır, ancak plastik üzerindeki zararlı etkilerinin eksikliği diğer birçok alanda kullanılabileceği anlamına gelir. NÖTRALEN ECO 35, 30 ° C’de parlama noktasına sahiptir, buharlaşma hızı 15 dakikadır ve 35 çözünebilirlik gücüne sahiptir (KB endeksi).

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
5 Lt / 25 Lt / 200 Lt

iBiotecNEUTRALÈNE VG 2020

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-VG-2020.jpg

ZORLU ÇÖZÜCÜLERE ALTERNATİF AGROSOLVENTLER -TEHLİKE PİKTOGRAMSIZ GÜVENLİ SOLVENTLER VOC İÇERMEZ, TUTUŞMAZ TEHLİKE PİKTOGRAMLARI BULUNMAMAKTADIR. KOLAY BİYOÇÖZÜNÜRLÜK, ATP.10 CLP 2017/776 CE- GHS ÖZELLİKLE YAĞLAR, AĞLAR, ÇÖKELTME TANKLARI, ENDÜSTRİYEL BAKIM, MRO, DONANIM YIKAMA

Yüksek performanslı temizleyici agrosolvent yağ çözücü. Tehlikeli, zararlı, tahriş edici veya duyarlılık artırıcı maddelerden arındırılmış olması garanti edilmektedir. Soğuk veya sıcak yüzeylerde kullanılabilir. ATEX sınıflandırmaları dışında. KB Oranı 180’den büyük çok yüksek çözücü güç. Saf haliyle veya su ile inceltilerek kullanılabilir. Katran, ham petrol, ağır hidrokarbonlar, yanma kalıntıları, gres ve diğer yağlama amaçlı yağları anında çözer. SYP OPTİMİZASYONU Solvent Yönetim Planı (IED DİREKTİFİ) Solvent giren / çıkan madde dengesi Düşük volatilite, azalan tüketim. SOLVENT EMİSYONUNUN ÖNLENMESİ TKA SINIFI (Tehlikesiz Kimyasal Atık) Azaltılmış bertaraf etme maliyetleri. Donma noktası -20°C’dir. Dış mekânda muhafaza edilmeye uygundur. Retansiyonsuz (iş kanunu. ICPE Çevre Kanunu kapsamında etiketlenmemiş ürün. Kirlilik teşkil etmeyen ürün). Endüstriyel riskin azaltılması, işletme zararları, mali sorumluluk sigortası (sigorta kanunu) NEUTRALENE® VG 2020, mekanik parça ve bileşenler veya karmaşık geometriye sahip parçaların yağdan arındırılması için optimize edilmiş viskozite ve yüzey gerilimine sahip bir solventtir. Anında etki.

UYGULAMA ALANLARI
RIG YIKAMA MRO PETROL VE DOĞAL GAZ Operatörleri Off-Shore ve On-shore ile Kimyasal Tesislerde Deniz Taşımacılığı Kir Çözme Yüksek riskli sıcak ortamlar, eritme, döküm, demir ve cam işleri. Isıl işlem, Ham petrol, damıtma kalıntıları (bitüm), yanma artığı (katran), petrol damıtıkları, parafin, yağlar, yanıcı madde ve yakıtlar, dizel, akaryakıt, jet yakıtı ile benzinin seyreltilmesi, dispersiyonu ve temizlenmesi. Kömür katranı, Judea bitümeni, izolasyon kaplamaları, polimerize olmayan düz contalar, web ofset sıvı mürekkepleri ile flekso mürekkeplerin elimine edilmesi. Yükleme, depolama ve muhafaza alanlarının temizlenmesi. Motor, şasi ve makinelerin temizlenmesi. Liman alanları, kimyasal tesisler, rafineriler, madencilik işlemleri, genel bakım. Yol dekontaminasyonu. Baskı dükkanları. Ambalaj üzerine baskı. NEUTRALENE® VG 2030 endüstriyel bakım ve mekanik veya sıvı geçen bileşenlerinin yağdan arındırılması için tavsiye edilir.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
20 LT / 200 LT / 1000 LT

iBiotecNEUTRALÈNE VG AL 1

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-VG-AL-1.jpg

GIDA İŞLEMELERİ İÇİN YAĞ ÇÖZÜCÜ NSF K1 Sertifikalı

AÇIKLAMA
Maksimum temizleyici ve çözücü Taze mürekkepler ve reçineler dahil çoğu organik ve inorganik kirleticinin çözünmesi ve uzaklaştırılması için yüksek ıslanabilirlik, çözünürlük parametreleri ve aşırı yapışma kuvvetleri.

TANIM
Çözücü yağ giderme, temizleme, yıkama maddesi ve çözücü. Zararlı, tehlikeli, tahriş edici veya hassaslaştırıcı maddeler içermez. Yüksek çözücü gücüne sahip bitkisel yağ çözücü Kauri Butanol Endeksi (IKB) 180 Son derece temizleyici ve çözücü. Taze mürekkepler ve reçineler dahil çoğu organik ve inorganik kirleticinin çözünmesi ve uzaklaştırılması için yüksek ıslanabilirlik, çözünürlük parametreleri ve aşırı yapışma kuvvetleri. NEUTRALENE® VG AL 1 çözünür, yağdan arındırır ve yok olur.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
520 ml (Sprey)

iBiotecNEUTRALÈNE HV1

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-HV1.jpg

“ÖZEL KONTAKLAR” ELEKTRİK VE ELEKTRONİK BİLEŞENLERİ TERMOSET PLASTİK VE EMPRENYE REÇİNELERİ ÜZERİNDE ETKİSİ YOKTUR KURU TEMİZLEME İÇİN ANINDA UCUCULUK HIZI, ANINDA KURUTMA DİYELEKTRİK DİRENÇ (IEC156 43000 volt)

HFC Florlu sera gazları içermez

NEUTRALENE ® HV1 Kuru temizleme çözeltisi aerosol, dielektrik dayanımı, Neutralene® HV1, kontaklar için özel aerosol temizleme, çabuk kuruyan temizleme çözeltisi, elektronik ve elektrikli ekipman için temizleme aerosolü. Bu çözücü elektrikli cihazlar, elektronik, hassas mekanikler, havacılık, uzay, optik ve tüm elektrikli ekipmanlarda kullanılır. Kıvılcım ve kaçak akımlardan kaçınarak özellikle elektrik sabitlerinin eski haline getirilmesini sağlar.

NEUTRALENE ® HV1 çözücü aerosol, izolasyondan önce yüzeylerin hazırlanmasında kullanılabilir. Tüm elektrikli ekipmanların, dolapların, hücrelerin, ayırıcıların, devre kesicilerin, kontaktörlerin, reostaların, redresörlerin, motorların bakımı.  İzolasyon vernikleri üzerinde zararlı etki yapmaz. Bağlantıların sökülmesi, baralar, sigorta tutucular, alçak gerilim trafo kanatları. Açık hücreli veya ön blok yalıtkanların, transformatörlerin, Buccholz tipi cihazların, basınç göstergelerinin, vanaların temizlenmesi. Manüel kontrollerden önce veya kızılötesi kamerayla THT, konektörlerin yazılarının temizlenmesi ve dekontasyonu. Tüm doğrudan temasları, potansiyometreleri, sürgüleri, döndürücüleri temizleme. Düşük akım, telefon, telekomünikasyon altında ekipman bakımı; Hava veya deniz seyrüsefer cihazı. Mikro kontakların, yarı iletken yongaların, elektronik parçaların temizlenmesi. CMS devrelerinin temizlenmesi.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecNEUTRALÈNE V 200

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEUTRALENE-V-200.jpg

YÜKSEK PERFORMANSLI ÇOK AMAÇLI SOLVENT TEMİZLEYİCİ KLORLU SOLVENTLER, AROMATİK BİLEŞİKLER, KETONLAR VE N. HEXANE’DEN İÇERMEZ

AÇIKLAMA
Ibiotec Neutralène V 200, yüzeylerin temizlenmesi ve hazırlanması için kullanılan bir çözücüdür. Çok yüksek bir KB indeksi (solvent gücü) ile çok yüksek hızlı buharlaşma formülü. Mekanik, plastik, endüstriyel bakım ile yağ alma. Aktif olmayan elektrikli ekipmanın temizlenmesi. Mürekkeplerin, yapıştırıcıların ve reçinelerin temizlenmesi. Frenler ve atıkları için temizleyici, Yapışmadan önce, boyamadan önce veya dekordan önce yüzeylerin hazırlanması.

KULLANIM ALANLARI
MEKANİK VE PLASTİK PARÇALAR YAĞ ALMA: Yağların, greslerin ve geçici koruyucu ürünlerin mükemmel şekilde temizleme gücü. Plastik ve elastomerlerin yanı sıra metalik parçaların çoğunu temizlemek için (kaplanmış veya özel ürünler)

MÜREKKEPLERİN TEMİZLENMESİ: Sıvı veya yağlı mürekkeplerin yanı sıra serigrafi baskısında kullanılan mürekkepleri çıkarmak için etkilidir. Serigrafi baskıda kullanılan malzemenin temizlenmesine, inkpotun temizlenmesi.

TUTKALLARIN VEYA REÇİNELERİN FAZLALIĞININ TEMİZLENMESİ: Organik maddenin çoğunu çok iyi seyreltir. Yapıştırıcıların güçlü bir biçimde temizlenmesi (anaerobik olanlar, sıvı, jel veya macun), UV yapıştırıcı, plastik malzeme, retiküle edilmemiş reçineler.

BOYAMADAN ÖNCE VEYA YAPIŞTIRMADAN ÖNCE YÜZEY HAZIRLIĞI: Metalik parçaları, bazı plastikleri, elastomerleri veya kompozit malzemeleri temizlemek için kullanılabilir. Yüzey işleminden önce tüm organik veya inorganik kirleri ortadan kaldırır. Stabilizatör içermez (oksidasyona neden olmaz). Tutunmayı güçlendirir. FREN PARÇASI TEMİZLEYİCİ: Fren hidroliği, gres, yağ, yol kirleri, birikme kirleri için mükemmel temizleme gücü. Buharlaştırma oranı, fren parçalarının verimli bir şekilde temizlenmesi için özel olarak incelenmiştir, Solvent tüm sisteme nüfuz etme, kirin çözülmesi ve tüm kirleticilerin yıkanması için zaman alır. Ceton içermez.

ELEKTRİKLİ CİHAZLARIN GERGİNLİKTEN TEMİZLENMESİ: Ürün yüksek saflık endeksine sahiptir. Solvente duyarlı olmayan elektrikli ekipmanı temizlemek için kullanılabilir. 50 000 voltluk bir kırılma gerilimine sahiptir (IEC standardına göre 156). Elektrikli motorların yağ alınması için de kullanılabilir, verniklerin izole edilmesi üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.

UYGULAMA ALANLARI: Montaj, Makine Mühendisliği, Metal işleme faaliyetleri, Bakım atölyesi, Hassas mekanik işler, Otomotiv bakım, Çelik Endüstrisi, Yüzey işleme, Havacılık

KULLANIM TALİMATLARI: **Organik çözücülere hassas plastik malzemeler üzerinde bir ön test yapın.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 20 lt