ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK & YAĞ GİDERME

iBiotecBIOCLEAN AL HP

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/BIOCLEAN-AL-HP.jpg

ZOR TEMİZLEME İŞLEMLERİ İÇİN KONSANTRE FORMÜLÜ GÜÇLÜ DETERJAN

(%22 AKTİF MADDELER) NSF A1 GIDA SANAYİ (IAA) İÇİN SERTİFİKALI

HER YÜZEY, ZEMİN, YAPI, EKİPMANLARDA KULLANILABİLİR. ÜRETİM HATLARI, FERMENTASYON ODALARI (VAT ROOM) DAHİL, AMBALAJ ÜNİTELERİ VE KONVEYÖR MONTAJLARI ÇÖZÜCÜ, GÜÇLÜ YAĞ GİDERİCİ                                                                                                                                               

Mineral yağ hidrokarbonlar Gıda kontrolü üzerinde komisyon önerisi karşılar (AB) 2017/84, 16 Ocak 2017

AÇIKLAMA
BIOCLEAN AL HP, Çeşitli alanlarda yoğun temizlik işlemleri için geliştirilmiş konsantre alkalin bir deterjandır. Endüstriyel ortamlar, deterjan, her türlü hayvansal, bitkisel veya mineral maddeyi ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Hafif veya ağır yağlar dahil olmak üzere, organik ürünlerin uzaklaştırılması için özellikle uygundur. Hidrokarbonlar ve atölye zeminlerinin, yapılarının, sondaj platformlarının, depolama alanlarının rutin temizlenmesi sırasında uygulanabilir. Ve endüstriyel bir işlemin ardından ya da kazara dökülme sırasında meydana gelen acil durum temizleme işlemlerinin bir parçası olarak ta kullanılır. İnorganik partiküllerin yanı sıra herhangi bir şekilde çıkarılması için güçlü bir temizleme ve kireç çözücü madde içerir. Deterjan, kazanın yan tarafını temizlemek veya sıvı mürekkebi temizlemek için uygundur. Özellikle fleksografik (genellikle ambalaj sanayisinde kullanılan bir baskı türüdür) olarak kullanılabilir.

KULLANIM KILAVUZU
BIOCLEAN AL HP, şebeke suyu ile seyreltilerek kirlilik derecesine göre % 2ila   %20 arası karışımla kullanılır. Düşük veya yüksek basınçlı durulama ile veya süpürme (fırça tahrikli) makinesi ile bir bez, fırça veya sprey ile kullanılabilir. BIOCLEAN AL HP, ultrason makinelerinde de kullanılabilir.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
20 lt / 1000 lt

iBiotecBIOCLEAN C 350

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/BIOCLEAN-C-350.jpg

YÜKSEK ORANDA KONSANTRE DETERJAN

ÖZELLİKLE ARAÇ GÖVDELERİ İÇİN 40 % AKTİF MADDELER İLE

Formül hiçbir NTA, hiçbir EDTA ve hiçbir DTPA içermesi garanti edilir.

ANINDA ETKİLİ KENDİNDEN AKTİF SİSTEM- TÜM YIKAMA SİSTEMLERİ İÇİN UYGUNDUR -TEMİZLER, YIKAR, STATİK FİLMİ KALDIRIR, DERİN PARLAKLIK VERİR TÜM BOYALI YÜZEYLER, VAN VE HGV GÖVDELERİ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI, KAPLAMA, BİNALAR, JELKOTLAR

Solvent ve fosfat içermediği garanti edilir.

Islatma, emülsifiye edici, köpüren ve ölçek çözücü etkisi sağlayan yüzey aktif maddelerin sinerjik karışımı, Yüksek konsantrasyonlu formül Suda %2 kullanılabilir. Tüm yüzeylerde kullanılabilir. Metaller, boyalar, cam, termoplastikler ve termoset malzemeler. Durulamadan hızlı kurur ve parlaklık verir ve anti-statiktir.

AÇIKLAMA
BİOCLEAN C 350 oldukça konsantre bir deterjandır. Kendinden aktiftir ve özellikle kirli ortamlarda çalışan araçların yıkanması ve temizlenmesi için formüle edilmiştir. Araç gövdelerini ve ayrıca şasi, panoları ve kirişler yıkamada etkilidir. Koku giderme etkisi ile otomatik zemin yıkama robotlar tarafından kullanılır. Özellikle statik filmin özellikle görülebildiği brandaları ve açık renkli gövdeleri temizlemek için önerilir. En kötü kir için bile çok etkilidir: yakıt, yağlar, katran, böcekler vb. tarafından bırakılan işaretler.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
20 lt