GIDA GRESLERİ

iBiotecNEOLUBE AL 150

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-AL-150.jpg

(YAPIŞKAN GIDA KODEKSİ YAĞLAMA YAĞ -20 + 150) NSF H1 ONAYLI İÇİN TARIM-GIDA SANAYİ (IAA) CODEX KALİTESİ İLAÇ ENDÜSTRİLERİNDE KULLANILAN YARI SAYDAM, KOKUSUZ, SU VE BUHAR İÇİN MÜKEMMEL DİRENÇ

İorganik bir anti-korozyon jel katkısı. Düşük hızda kullanıma uygun, mükemmel yapıştırıcı özelliklerine sahip viskozitede gres. Mekanik bileşenler. Tüm metaller, ısı ile sertleşen reçineler, ısıyla sertleşen polimerler, kompozitler plastikler ve elastomerler ile uyumludur.

KULLANIM ALANLARI
Düz yataklar, menteşeler. Güç iletimi, makara zincirleri, uzun aralıklı zincirler, API tipi zincirler, içi boş perçin zincirleri, yaprak zincirleri, çıta bant zincirleri, sabit oranlı şanzımanlar. Geleneksel dişli transmisyonlar, düz dişli, silindirik dişliler, sonsuz dişliler. Mekanik aktarım, iticiler. Kılavuz sistemleri, kolonlar, sürgü rayları. Pompalar, valfler, blok veya geçit vanaları. Su ısıtıcıları, metre, zaman damgası ekipmanı, ölçüm ekipmanları, denizcilik ekipmanları, radyo navigasyonu ekipman, karıştırıcılar, mikserler, değirmenler, presler, santrifüjler, sterilizatörler, paketleme makineleri, tarım ekipmanları, ambalajcılar, Kapatma / kapatma makineleri, sargılar, pres araçları. Kirlenme riski olmadan herhangi bir temi yağlama. Genel montaj, onarım Konserve fabrikaları, fırınlar, hamur işleri, bisküvi ve şekerleme üretimi Şarküteriler, mandıralar, mezbahalar, sığır yemleri, endüstriyel dondurma makineleri, bira fabrikaları, maden suyu üretim tesisleri, Üzüm yetiştiriciliği ve şarap yapımı, meyve ve sebze nakliyat şirketleri.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
430 ml (Kartuş) / 650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg

iBiotecNEOLUBE AL 160

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-AL-160.jpg

(YÜKSEK TEFLON İÇERİKLİ BEYAZ YAĞ- 20 + 160) TARIM-GIDA ENDÜSTRİSİ İÇİN NSF H1-SERTİFİKALI YAĞLAYICI. ECZACILIK ENDÜSTRİSİ YÜKSEK FİLM OLUŞTURMA KAPASİTESİ, EXTREME BASINCI, AŞINMAYA KARŞI KORUMA, ANTI-CORROSION SU SPREY VE BUHARINA MÜKEMMEL DİRENÇ MEKANİK BİLEŞENLER İÇİN UZUN ÖMÜRLÜ YAĞLAMA

Her türlü açık mekanizmanın yağlanması için kokusuz, temiz yağ. Tarım-gıda ve sağlık endüstrileri. Yüksek film oluşturma kapasitesine sahip yüksek katı yağ içeriği. Önemli titreşim ve kesme etkilerine maruz kalan mekanik parçaların yağlanması için özel olarak geliştirilmiştir. Uzun ömürlü yağlama. Hareketli mekanizmalar veya parçalar üzerinde kullanım için aerosol formunda sprey kullanımı. (Mekanizmanın boyutuna bağlı olarak 15 ila 25 cm mesafede püskürtün.)

KULLANIM ALANLARI
Geleneksel dişli şanzımanlar, Düz dişli, silindirik dişliler, sonsuz dişliler, mekanik aktarımı, kameralar, subap. Sistemleri, sütunları kılavuz, slayt raylar. Pompa, vanalar, blok veya vanalar.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
430 ml (Kartuş) / 650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg

iBiotecNEOLUBE ALSI 220

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-ALSI-220.jpg

(SİLİKON GRES -50 + 220 C)

Çok düşük sıcaklık için%100 dimetilpolisiloksan Gıda Endüstrileri için NSF Sertifikalı Yağlayıcı (IAA) içme suyu ile temas özel musluk ve contalar. ONAYI RAPORU: 29 MAYIS 1997 tarih ve 13CLPNY 009 Sayı. (Yalıtkan dielektrik / Volume resistivity 25 C de1.1015 W/cm/Dielectric strength 25 C de 100 hz 2.8KW cm-1 Breakdown voltage 20 de 16.000 V)

MONTAJ- SÖKME- KORUMA- ÖZEL KAUÇUK VE ELASTOMERLER- SUDA DİRENÇLİ- YALITIM
Sabun içermeyen, ısı ile erimez gres, gıda alanındaki tüm kullanımlar için FDA düzenlemeleri ile uyumlu yalıtkan silikon gres. Renksiz, kokusuz yağlayıcı, leke yapmaz, ciltle temasında tamamen zararsızdır. Suda, sıcak suda, buharda, deniz ortamlarında kesinlikle çözünmez. Basınçlı su veya buhar basıncı altında dağıtmaya karşı dayanıklıdır. Kimyasallara dayanımı yüksektir. Asitler, bazlar, mineral veya bitkisel yağlar, etanol, gliserin. Mükemmel Dielektrik dayanımlı yalıtım gresi. Yapışkanlık güçlendirilmiş olmasına rağmen, bu ürün kolayca dağıtılabilir. NEOLUBE ALSI 220 TPE termoplastik elastomerler, ileri teknoloji plastikler, çift malzemeli contalar ile tam uyumludur.

 AMBALAJ ŞEKİLLERİ
430 ml (Kartuş) / 650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg

iBiotecNEOLUBE PF 10 NLGI 2
NEOLUBE PF 10,00 NLGI 00

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-PF-10-NLGI-2-NEOLUBE-PF-1000-NLGI-00.jpg

(FLORLU SPREY GRES -25 + 260) EXTREME KOŞULLARI İÇİN PERFLUORINATED YAĞLAMA GRESİ ÇOK YÜKSEK VE ÇOK DÜŞÜK SICAKLIKLAR, ÇOK YÜKSEK YÜKLER AKREDİTE ÇEVRE, OKSİJEN DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM GAZLARLA UYUMLU. VAKUMDA YAĞLAMA İÇİN GRES. ÇOK UZUN ÖMÜRLÜ YAĞLAMA, GÜVENLİĞİN EN YÜKSEK SEVİYESİNE GETİRİLEN YAĞLAYICI.
Kullanımdaki çok düşük uçuculuk ve buharlaşma. Birçok avantaj sunan çok yüksek performanslı perfluorinated gres. Oksitlenmeye karşı tamamen dirençli, çok yüksek sıcaklıklarda kullanıma uygundur. Baskı altında olmak üzere, çözücüler, kimyasal ürünler, asitler ve bazlar, su, tuzlu su, buhar, Anti-korozyon, aşınma önleyici. Kesme etkilerine ve darbelere karşı tamamen dayanıklıdır. Tüm metaller, plastik malzemeler ve elastomerler ile uyumludur. Sıvı veya gaz halinde oksijen akışı altında, 123 bara kadar kullanılabilir ve tüm gazlara göre etkisizdir. Ömür boyu yağlama için özel olarak tasarlanmış gres yağı.

KULLANIM ALANLARI
Enjektörler plastik işleme, çekmece ve kolonlarda kullanılır. Gaz üretimi ve dağıtımı. Elektromekanik ve beyaz eşya endüstrilerinde montaj ve yağlama. Uzay ve havacılık sektörlerinde ölçüm ve hassas ekipmanların yağlanması. Kompresörler, elektro-pnömatik ve pnömatik ekipmanlar. Kimyasallar endüstrileri. Nükleer radyasyon ortamlarında yağlama. Elektronik, tıbbi, paramedik ve farmasötik ekipmanlar. Neutralène PF 10 Alkali atmosferler, sert kimyasallar, yüksek asidik veya tüm sert yüzeylerde korozyona ve oksidasyona karşı koruma sağlamak için kullanılır.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)