KALIP AYIRICILAR

iBiotecDÉMOPLAST 750

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/DEMOPLAST-750.jpg

GIDA SANAYİ PLASTİK ENJEKSİYON KALIP SÜRÜMDE KULLANILAN MALZEMELER İÇİN YAĞSIZ FILM SİLİKON İÇERMEZ NSF H1 GIDA SERTİFİKALI KAYIP MUM, DÖKÜMHANELER, KALIP AYIRICI, KOMPOZİTLER VE PLASTİK ENJEKSİYON KALIPCILIĞI, DEMONTAJ SONRASI TÜM YÜZEY İŞLEMLERİ MÜKEMMEL BİTİŞ, SIKIŞTIRMA PARÇACIK TAHTA PANELLER BOYANABİLİR

AÇIKLAMA
DÉMOPLAST 750, plastikler için bir ayırma maddesidir. Boyama, serigrafi yapıştırma veya herhangi bir dekorasyon yoluyla daha sonra her tür kaplama işlemi yapılmasına olanak verir. DÉMOPLAST 750, mükemmel yapışmazlık ve yağlama özelliklerine sahiptir; bütün enjeksiyon, çıkarma, üfleme, ısıl biçimlendirme veya sıkıştırma işlemlerinde ideal bir ayırma maddesidir. DÉMOPLAST 750 poliamidler, ABS, poliüretan, epoksiler, polyesterler, kauçuklar gibi maddelerin ayrılmasını kolaylaştırır. Kuru, çok ince ve akmayan film tabakası oluşturur; En komplike formlarda bile kolay ayırma, Ayrılan parçalarda mükemmel bir yüzey kalitesi sağlar. (Pürüzlülük, çizik, kırışma gibi yüzeyler kusurlarından sakınılmasına olanak verir). Plastiklerin, kauçukların ve metal yüzeylerin çoğunda olumsuz hiçbir etki yaratmaz. Kalıplar üzerinde korozyon yaratmaz. Çıkarma işlemini kolaylaştırır, yüzeydeki boncuklanma veya buzlanmadan kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır ve pürüzsüz, çiziksiz, kırışıksız veya çalışma gerektirmeyen çok yüksek kaliteye sahip yüzeyler elde edilmesini sağlar.

DÉMOPLAST® 750, “kayıp mum” dökümü olarak adlandırılan işlemle hassas çalışmaya dayalı döküm işlerinde kalıpların muamelesinde yapışmaz madde işlevi görerek mükemmel sonuçlar verir.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecDÉMOPLAST 780 HT

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/DEMOPLAST-780-HT.jpg

SİLİKON İÇERMEYEN YAĞLI KALIP AYIRICI ELASTOMERLER, TERMOPLASTİKLER, THERMOSETS, KOMPOZİT MALZEME, LAMİNASYON ETKİSİ İLE BİRLİKTE POROZ MALZEMELER İÇİN ÖZEL YAPIŞMAZ SICAK KALIPLAR VE KARMAŞIK PARÇALAR GIDA SANAYİ (IAA) İÇİN SERTİFİKALI NSF H1 BOYA, KAYNAK, TÜM SONRAKİ YÜZEY UYGULAMALARI

AÇIKLAMA
Sıcak yolluk sistemleri için özel plastik kalıp ayırma. Zor kalıptan çıkarma işlemlerinde silikonların yerine çok amaçlı ürün. Sonraki tüm kaplama işlemlerine izin verir: boyama, serigrafi baskı veya herhangi bir dekorasyon. Ara yüzlerde özel yapışmaz özelliklere sahip renksiz, kokusuz ürün. Temiz odalarda ve sıkıştırma, su yalıtımı veya yüzey parlatmada da bir yağlama maddesi olarak kullanılabilir. Operasyonlar veya kaynak sıçramasına yapışmaz. Çelik, plastik, elastomer ve ahşap gibi tüm materyallerde kullanılabilir. Ayrıca, boyamadan önce silikonların etkisini engelleyici bir yüzey reaktivasyon ajanı olarak da kullanılabilir. CFC, T111, Diklorometan, Perkloretilen ve Trikloroetilen içermez. Ayrıca benzen ve aromatik bileşikler içermez.

UYGULAMALAR
Sıcak kalıpların plastik enjeksiyon işlemi 2D ve 3D ekstrüzyon şişirme, karmaşık şekiller için yapışmaz. Elastomerler dahil olmak üzere polimerlerin, termosetlerin ve termoplastiklerin kalıptan çıkartılması, kâğıt hamurları, mukavva değirmenleri, ahşap, aşındırıcı selüloz elyafları, geri dönüşümlü ürünlerdeki baskı levhalarının işlenmesi. Otomotiv üretiminde PU çekirdekler üzerinde deriler için astar malzemesi. Poliüretan köpük için yapışmaz. Kalıplar, alüminyum, zamak, kurşun için yapışmaz ayırıcı.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 20 Lt

iBiotecDÉMOPLAST SIL 850

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/DEMOPLAST-SIL-850.jpg

ÇOK AMAÇLI SİLİKON SPREY YAĞLAYICI- GIDA SANAYİ (IAA) İÇİN SERTİFİKALI NSF H1 KALIP AYIRICI, SU YALITIMI, YALITIM, PARLAKLIK, NÖTR, FİLMOJEN, KOKUSUZ TÜM METALLERDE, TERMOPLASTİKLERDE KULLANILABİLİR ELASTOMERLER, TERMOSETS, AHŞAP, TAŞ, BETON

AÇIKLAMA
Démoplast SIL 850 Bir kalıp yağlayıcı, yapışmaz, kalıp ayırıcı, yalıtım ürünüdür. Yüzeylere yapışmaması, özellikle gıda endüstrilerinde birçok uygulama için mükemmel şekilde güvenli olmasını sağlar. Temiz kalıplama operasyonları ve temiz bir ortamda yağlama sorunları için çok amaçlı ürün. Mükemmel filmojen şeffaf filim tabakası. Su itici, Su yalıtım maddesi ve bir parlatma maddesi olarak da kullanılabilir. Güçlü anti-mantar ve anti-küf özelliklerine sahip ürün. Kalıptan ayrılan parçalara parlak bir son kat verir. Ayrıca, sonraki boyama işlemi için amaçlanmamış parçalarda önleyici madde olarak da kullanılabilir. Levhalar üzerinde kaynak sırasında oluşan sıçrama sonucunda yüzeylere yapışma engelleyici (Anti-spninter) Ahşap, plastik, elastomerler, çelik, karbon çelik, krom çelik ve hafif veya bakır alaşımları gibi tüm materyallerde kullanılabilir. CFC, T111, diklorometan, tetrakloretilen, Trichloroethylene ve aromatik bileşikler içermediği garanti edilir.

UYGULAMALAR
Baskı ve ambalaj sektöründe, özellikle gıda endüstrisinde plastik enjeksiyon ve şişirmede kalıptan çıkarma enjeksiyonda kullanılır. Deri paketi veya blister ambalaj uygulamaları dahil olmak üzere kesicilerin yapışmama uygulaması. Elastomer konveyör bantlarında deri paketlerinde gruplanmış ağır paketlerin kayması. Baskı sürerken vida tahrik kafalarının yağlanması. 250 ° C’nin üzerindeki yüksek sıcaklık performansı sayesinde, ekstrüzyon silindirlerini işlemek için yapışmaz bir madde olarak kullanılabilir. PE streç filmler için. Kâğıt, karton ve deri için yalıtım ve su yalıtım uygulaması. İlaç ve parapirfeksiyonda sıkıştırma, kapsülleme veya granülasyon kalıplarının yapışmama uygulamaları. Endüstriyel PU, PE ve epoksi dökümlerin demonte edilmesi.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecNEOLUBE SIL 2272

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-SIL-2272.jpg

ÇOK AMAÇLI SIVI SILIKON SIVISI YAĞLAYICI

KALIP SABİTLEME, KAYDIRICILIK, SU YALITIMI, YALITIM, PARLAKLIK TÜM MALZEMELERDE UYUMLU VE KULLANABİLİR GIDA SANAYİ (IAA) İÇİN SERTİFİKALI NSF H1 DÜŞÜK BASINÇLI PÜSKÜRTÜLÜR

AÇIKLAMA
Temiz bir ortamda kalıptan zor çıkarma operasyonları ve yağlama problemleri için çok amaçlı ürün. Renksiz, pratik olarak kokusuz ürün, arayüzlerde özel yapışmazlık özellikleri. Su yalıtım maddesi ve bir parlatma maddesi olarak da kullanılabilir. Kalıptan arındırılmış parçalara parlak bir son kat verir. Ayrıca, sonraki boyama için amaçlanmamış parçalar veya levhalar üzerinde kaynak sırasında sıçrama için yapışmaz bir madde olarak da kullanılabilir veya kaplama. Ahşap, plastik, çelik, karbon çelik, krom çelik ve hafif veya bakır alaşımları gibi tüm materyallerde kullanılabilir. Güçlü anti-mantar ve anti-küf özellikleri ile ürün. 14 kV.mm -1 dielektrik dayanımı ile yalıtım sıvısı. 9 / 9.10 -4- (cm3 / cm3) ° C: termal genleşme katsayısı.

UYGULAMALAR
OTOMOTİV: Bir cila,imitasyon derisi, deri, elektriksel mekanizmaların yağlanması donmayı önlemek için kilitler

GIDA ENDÜSTRİSİ: Kalıpların yapışmaması, ağlar, mantar tıpalarının sızdırmazlığı, kayışların yağlanması.

PLASTİK ENDÜSTRİLER: Kauçuk, plastik malzemelerin demonte edilmesi.

DERİ: Su yalıtım uygulamaları.

MEKANİK UYGULAMALAR: Kaynak nozulları, parçalar, metal saclar için yapışmaz işlem.

ELEKTROTEKNİK: Gözenekli izolatörlerin kaplanması, kondansatörler, izolasyon döküm bileşenleri.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
20 Lt