KOROZYON ÖNLEME, PAS ÇÖZME & YAĞLAYICILAR

iBiotecPROTECT FL 100 & FL100 BLUE

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/PROTECT-FL-100-PROTECT-FL-100-BLUE.jpg

KOROZYONA KARŞI UZUN SÜRELİ KORUMA SIVISI- İNCE BİR FİLM TABAKASI OLUŞTURUR. TÜM ÇÖZÜCÜ SOLVENTLER TARAFINDAN ÇIKARILABİLİR.

AÇIKLAMA
KORUMA FL 100 Temiz, renksiz ve yağsız olan bu ürünün silikon ve ortofosforik asit içermediği garanti edilmiştir. Klorlu solventler içermemektedir. Korozyona karşı etkili şekilde korur; yağlı ve sikatif olmayan bir film tabakası bırakır. Hafif veya ağır hidrokarbonları giderir, kıvılcımlaşma yaratmaz ve reçineleşmez. Olağanüstü yüzey gerilimine sahip kararlı bir üründür. Tamamen renksizdir; çalışma koşullarını geliştirir. Fotokimyasal reaktivitesi yoktur. Tahriş etmez. Su iticidir, ıslak yüzeylerde kullanılabilir. Maksimum sıcaklıkta kullanıldığında düşük buhar basıncı. Bütün plastik malzemelerle ve elastomerlerle uyumludur; boyaya zarar vermez. Çözünür yağlarla metal biçimlendirme sonrasında kullanılması tavsiye edilir. Ellerin asitliliğinden kaynaklanan noktasal sorunları ortadan kaldırır.

KULLANIM ALANLARI
Makinelerin imalatı gerçekleştirilen parçalar, Hassas parçalar,Prototipler, Kalıplar, Araçlar, damgalama araçları. Cıvata ve vida imalatı, cebri boru, pimler,Menteşeler,kılavuzlar. Sütunlar, kızaklar. Teleskopik antenler. Araç karoseri, Şasiler, Genel bakım, Makine ekipmanları, Pivotlar, eksenler, İtme-çekme kabloları. Elektromekanik kontaklar,Döküm, cam yapımında kalıpların korunması, Plastik enjeksiyon kalıpları, Donanma, denizcilik endüstrisi.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecPROTECT CR 250

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/PROTECT-CR-250.jpg

KOROZYONA ÇOK UZUN SÜRELİ VAX KORUMA TUZ SPRAY ISO 9227 MÜKEMMEL DİRENÇ 1056 saat RI5 TÜM METALLERDE ANTI-CORROSION VE ANTI-OKSİDASYON UYGULAMASI NEM, YOĞUN, TUZ VEYA KİRLİLİĞİ ORTAMLAR DAHİL KORUMA, DENİZ TAŞIMACILIĞI, BORULAR, DIŞ DEPOLAMA

“HFC sera etkisi yoktur”

İnce film koruyucu, mumumsu wax tabakası oluşturur. ISO RIO sınıflandırmasında dır. Çoğu zaman, yağlayıcı özellikleri sunan bu filmi temizlemek gerekli değildir. Bu yağın özelliği, montaj uygulamaları sırasında mekanzimaların başlangıç periyodların da yağlama ve koruma gerektiğinde uzun süreli önleme sağlar. Ancak, kullanıcı yağ tabakasını kolayca kaldırılmasını isterse klasik bir çözücü kullanabilirsiniz. Bu ürün yüksek oranda kirliliği olmayan parçalarda kullanılmalıdır; gerektiğinde yağ giderici olarak ta kullanılır. Yüzeyler kuru ve nemsiz olmalıdır. – İstikrarlı ve Az kokuludur. – Dikey yüzeylerde uygulanabilir. – Sprey ve likit olarak kolay uygulanabilir. – Tahriş edici değildir. – Yüzey gerilmesi düşüktür. – Maksimum sıcaklıkta düşük buhar basıncı. – Tüm metallerde uygulanır. – Çoğu plastik ve elastomerlere uyumludur. PROTECT® CR 250 uzun süreli korozyona karşı olarak kullanılır.

Pres aletleri, Plastik enjeksiyon kalıpları, Cam kalıplar, Prototipler, Hassas mekanik parçalar Püskütrme, Dokuma İşleri, Genel Bakım, Denizcilik, Donanma, Makine, İnşaat, Daha az erişilebilirlik içeren parçalar.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 25 Kg

iBiotecSOĞUK SPREY GALVANİZ KAPLAMA

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/SOGUK-SPREY-GALVANIZ-KAPLAMA.jpg

SOĞUK SPREY GALVANİZ KAPLAMA ÇOK GENİŞ KAPLAMA ALANI, SPREY BAŞINA 10 M² NET KAPLAMA ALANI

Ağır hizmet tipi, hızlı kuruyan soğuk galvanizleme, Yüksek çinko içeriği Metalleştirme, galvanize yüzeylerde onarım hasarı için rötuş Yüzey görünüşü parlatılmış  5 yıl boyunca paslanma ve korozyona karşı tam koruma Tuz püskürtme testi ISO 9227 RI 5 2.800 saat üzeri

Homojen görünüşlü kaplama,
Güçlü yapışma
Yüksek güç,
Kurşun ve kromat içermez
Aşınmaya ve çizilmeye dirençli
Kaynaklanabilir,
Boyanabilir,

Sıcaklık aralığı -50°C +550°C

iBiotec® GALVA ZN+ MAT 542 gr

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecDP3 MoS2 SÜPER NÜFUS EDİCİ SPREY

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/DP3-MoS2-SUPER-NUFUS-EDICI-SPREY.jpg

MOS² AEROSOL PENETRATING YÜKSEK NUFUS ETME GÜCÜ 24.2 dyne/cm- ULTRA HIZLI SONUÇ OPTİMUM RELEASE TORKU (MIL A 907 E10) 40 N/m- ÇOK yüksek yağlayıcı- MoS² süper ince flim 2.5µ SRV TEST 0.09, SHELL DÖRT BİLYA TESTİ IMPRINT 0.52, ICS 3100 ÇALIŞMA GÜRÜLTÜSÜÜNÜ AZALTIR, AŞINMAYI ÖNLER

AÇIKLAMA
Mos2 içeren ürün hafif yağ içermesine rağmen güçlü yağlayıcı özelliği vardır. Silikon, Ortofosforik asit içermez, kurum temizleme fonksiyonludur. Yapışkan ve hidrokarbonları giderici olup kontrole gerek duymaz ve reçineleşme yapmaz. Güçlü bir ürün olup yüzeylere olağan üstü nufüs eder. Doğal çam kokuludur, Petrol türevi hoş olmayan kokular içermez. Çok hafif yüzeyde gerilimine sahiptir. Maksimum sıcaklıkta yüzey gerilimi korur. Su iticidir. Islak yüzeylerde dahi kullanılabilirler. Fotokimyasal reaktivitesi yoktur ve tahriş etmez. Maksimum sıcaklığında buhar basıncı ve yüzey gerilimini korur. Tüm plastik malzeme ve elostromerlere uygun olup, boyalı yüzeylere zarar vermez.

Kendiliğinden yanma noktası 230 ° C’den yüksektir.

Ürün yüksek kalitede olup kullanıcılara zararlı etkisi yoktur.

UYGULAMALAR
Cıvata ve vida imalatı, cebri borular, pimler, Yataktaki yanmış greslerin giderilmesi, Teleskopik antenler, Pivotlar, miller, Elektromekanik kontaklar, Menteşeler kızaklar. Slaytlar, Yüzeylerin Temizlenmesi, Genel bakım, Takım tezgahlarının slaytları, Çekme-itme kabloları, Menteşeler, Kılavuzlar- İtme-çekme kabloları. Zincir yağının giderilmesi.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecDP6 AEROSOL

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/DP6-AEROSOL.jpg

6-FONKSİYONLU AEROSOL

KOROZYONA UĞRAMIŞ PARÇALARI ÇÖZER VE YAĞLAR. YÜKSEK PENETRASYON VE ÇÖZME GÜCÜ ANTİ-AŞINMA YAĞI / SRV TEST 0.095 STATİK VE DİNAMİK KOROZYON KORUMASI SAĞLAR, YAĞLARI VE İNORGANİK BİLEŞİMLER ANINDA KATRAN VE BİTUMEN KALDIRIR.

AÇIKLAMA
DP6 iBiotec, sıkışmış veya aşınmış parçaları serbest bırakan, yağlayan evrensel bir sıvıdır. Temizler, yağlar, nemi uzaklaştırır, korozyonu önler ve katranı giderir. Silikon yağı, klorlu çözücü veya orto-fosforik asit içermez. DP6 iBiotec karbonları, diş aralarındaki korozyonu, hafif veya ağır hidrokarbonları çıkarır. Bu formül reçine bırakmaz. Hoş olmayan petrol kokusu yoktur, ama doğal bir çam kokusu vardır. DP6 iBiotec, iyi bir UV direncine sahiptir ve nonirritanttır. (Tahriş edici olmayan) Düşük gerilimli bir yüzeye sahiptir. Su itici, ıslak yüzeylere uygulanabilir. Koruyucu bir anti-korozif film bırakır. DP6 iBiotec plastik, elastomerlerle uyumludur ve boyalarda güvenlidir.

KULLANIM YERLERİ
Teleskopik antenler- Yapılar (yüzeyleri temizleme ve canlandırma) Somun ve civatalar- Kılıfların altındaki kablolar- Karoser (detarring) –Menteşeler- Sütunlar- Elektromekanik kontaklar, Makine alet slayt Zincirleri yağ alma Kalsinan yağ yatakları ortadan kaldırılması Genel bakım Slaytlar Pılavuzları- Pivotlar – Akslar

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 5 Lt / 20 Lt

iBiotecDP10 NÜFUS EDİCİ SPREY

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/DP10-NUFUS-EDICI-SPREY.jpg

10 FONKSİYONLU AEROSOL

GIDA ENDÜSTRİSİ KULLANIMI İÇİN NSF H1 SERTİFİKASI -TAMAMEN KOLAYCA BİYOBOZUNUR. CEC L33 T82, OCDE 301 A NÜFUZ EDER- KİTLENMİŞ PARÇALARI ÇÖZER, YAĞLAR, KOROZYONA KARŞI KORUR- SU İTİCİ, NEM ÖNLEYİCİ-ELEKTİRİK-ELOKTRONİK UYGULAMALARDA KULLANILIR. TEMİZLİK, YAĞ ALMA, SEYRELTME, TEMİZLİK, YAPIŞMAYI ÖNLER. KATRAN, BİTÜM, KALICI ELASTOMERLER KALDIRIR.

AÇIKLAMA

De-oksidasyon giderici, yağlayıcı, katran sökücü. Temiz, renksiz, silikon içermez, ortofosforik asit ve klorlu çözücüler içermez. Kauçuk kaplama, hafif veya ağır hidrokarbonları ortadan kaldırır. Bitkisel doğal esterlere dayanan bu ürün nötrdür. Herhangi bir fotokimyasal reaktivitesi yoktur. Çok düşük yüzey gerilimi. Bu ürün tüm plastik malzemeler ve elastomerler ile uyumludur. Boyaları etkilemez,

UYGULAMALAR
*Cıvata ve vida imalatı, *pota tipi eklemler, *iğneler, *fırdöndüler, *boulonlar. *Eektromekanik kontaklar, *menteşeler, *kılavuzlar, *slaytlar, *teleskopik antenler, *Zincir yağı giderme.

KULLANIM ALANLARI
Mekanik endüstriler. Bakım atölyeleri. Otomobil satış sonrası. Tarımsal endüstriler ve çiftlikler. Taşıma malzemeleri. Çimento Fabrikaları

DAHA EKONOMİK
Güvenlik açısından bakıldığında; bir aerosol içinde uygulanan Bütan-Propan miktarları, CO2 gibi bir sıkıştırılmış gazdan riski daha yüksektir. Net hacimdeki daha önemli bir dolguya rağmen, daha zayıf bir aktif itici gaza miktarına rağmen, riski az olması bundan kaynaklanır.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 20 Lt