MONTAJ PASTALARI

iBiotecNEOLUBE METAL 900

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-METAL-900.jpg

(ANTI-SEIZE ALÜMİNYUM PASTASI – 20 + 900 C) ÇOK YÜKSEK SICAKLIK İÇİN MONTAJ YAĞI, DE-MONTAJ, METAL-METALE KAYNAMA SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ MIL A 907 ED- STM 7411 A SECLF 216- MIL A 907 E 80 ÖZELLİKLERİNE UYGUNLUK

Montajları kolaylaştırır ve agresif ortam bileşenlerin montajların sökülmesini sağlar. İnce bir kat halinde uygulandığında kullanılabilir. Mükemmel dinamik film oluşturma kapasitesi. Ömür boyu statik yüzey işleme sağlar. Metal tuzları, metaloidler, nitritler İÇERMEZ. Yüksek sıcaklıklarda kullanmak için yağlayıcı ve antikorozyon maddesi. Statik tertibatlar için ideal ve salınım yapan mekanizmalar etkili yağlama **Yataklarda veya yavaş hareket eden silindirlerde kullanmayın.**

KULLANIM ALANLARI
Dişli bağlantılar, Somunlar ve cıvatalar. Buhar bağlantıları, Kablo kovanları, Mekanik salmastralar. Sızdırmazlık bağlantılarının emprenye edilmesi. Dairesel sızdırmazık. Sıcak rulo bükücüler üzerinde kayan yataklar, Aşırı ısınan kapaklar. Türbinler, Yanmalı motorlar, Kompresörler. Gaz jeneratörleri, Döküm ejektörleri, Alüminyum ekstrüzyon kalıpları, Zamak sıyırma. Kalıplama contaları, Fırın menteşeleri. Külçe kelepçeleri. Döküm arabaları, Fren kaliperleri. Nokta kaynak makinesi çeneleri. ***Sık yağlama olmadığı sürece bilyalı rulman veya yavaş dönen rulman üzerinde kullanmayın.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg

iBiotecNEOLUBE CERAM 900

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-CERAM-900.jpg

(Seramik ANTI-SIZE PASTASI (Oksitleyici atmosferlerde – 25 + 900 / Nötr atmosferlerde) -25 + 1200) Yüksek Sıcaklık Seramik Macunu YÜKSEK KATI YAĞLAYICILI KAYDIRICI KOMPOZİT BİLEŞİM Teknik Seramik Teknolojisi (Si3N4) Bor nitrür nano toz (Hex.NB) Tungsten disülfür (WS2) Yüksek sıcaklıkta dinamik yağlama amaçlı beyaz gres.Elektrolitik sıkma etkisiz montaj ve demontaj anti-size pastası. METAL İÇERMEZ

Yüksek sıcaklıklara veya agresif ortamlara maruz kalmış bileşenlerin ve tertibatların montajını ve sökülmesini kolaylaştırır. İnce tabaka şeklinde kullanımda etkilidir. Mükemmel dinamik film gücü. Ömür boyu statik yüzey sağlar. Herhangi bir metal tuzu, metaloid veya nitrit içermediği garanti edilir. Yüksek sıcaklıkta, yağlayıcı ve korozyon önleyicidir. Statik uygulamalarda ve titreşime maruz kaldığında etkilidir. Düzenli olarak yağlanmayan yavaş hareket eden rulmanlarda ya da silindirlerde kullanıma uygun değildir.

UYGULAMA ALANLARI
Plastik kalıplama, enjeksiyon, kompozit şekillendirme, kılavuz ve kalıp sütunları. 400°C gibi yüksek sıcaklıkta enjeksiyon üniteleri. Paslanmaz çelik montajı. Sıkma mandreni. Montaj, ev eşyaları, fırın gaz montajı. ABS fren sistemi (metal bulunmaması garantisi). Geometrik olarak deforme olmuş olanlar dâhil vidalı bağlantılar. Buhar bağlantıları. Mekanik salmastralar. O-ring contaları. Sıcak bükme makinelerinin pürüzsüz yatakları. Aşırı ısınma valfleri. Türbinler. İçten yanmalı motorlar. Kompresörler. Gaz jeneratörleri. Döküm ejektörleri. Alüminyum ekstrüzyon (kalıplamadan önce). Zamak kalıplama. Vulkanize edilmiş kalıp kapakları. Fırın kapağı menteşeleri.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg

iBiotecNEOLUBE METAL 1100

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-METAL-1100.jpg

(ANTI-SEIZE BAKIR PASTASI- 25 + 1100 C) ÇOK YÜKSEK SICAKLIKLAR İÇİN YAĞLAMA MONTAJ, DE-MONTAJ, SÖKME ELEKTRO-İLETKEN BAKIR. ANTI-CORROSION, ASİDİK ORTAMLARA DAYANIKLI SPESİFİKASYONLA UYUMLU MİL A 907 ED- STM 7411 A SECLF 216- MIL A 907 E 80

Yüksek sıcaklıklara ve agresif ortamlara maruz kalan statik montajlar için gres yağı. Sökümü ve montajı kolaylaştırır. Çalışma sırasında tertibatların dinamik yağlanması, salınımlara veya makaslama etkilerine maruz kalır. Statik kullanımda ve titreşim varlığında etkilidir. İnce katlarda uygulandığında kullanılabilir ve etkilidir. Ürün metalloit ve nitrit içermez. Yüksek sıcaklıklarda kullanmak için yağlayıcı ve anti korozyon maddesi. Katalitik olabilecek yüzey temaslarında kullanmayın. Sık sık yağlayıcı kullanmadan rulmanlarda veya yavaş hareket eden silindirlerde kullanmayın.

KULLANIM ALANI
Matkap sapları, konektörler, aletler, delikli çekiç dişleri, paslanmaz çelik çubuklar için gres. Düşük, orta ve yüksek voltajlı elektrik kontakları. Pantografi. Buji orta plaklar. Vidalı tertibatlar çok yüksek sıcaklıklarda. Kablo rakorları. Mekanik mühürler. Sızdırmazlık örgülerinin emprenye edilmesi. Torik mühürler. Sıcak rulo bükücüler üzerinde kayan yataklar. Türbinler. Yanmalı motorlar. Kompresörler. Gaz jeneratörleri. Döküm ejektörleri. Kalıplama contaları. Fırın menteşeleri. Külçe kelepçeleri. Hareketli kabloların yağlanması. Nokta kaynak makinesi çeneleri.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
430 ml (Kartuş) / 650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg

iBiotecNEOLUBE METAL 1200

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-METAL-1200-2-1.jpg

(ANTI-SEIZE NİKEL PASTASI -20 + 1200 C) EXTREME SICAKLIKLAR İÇİN MONTAJ PASTASI, DE-MONTAJ, SÖKME GÜÇLÜ TİTREŞİMLERE SAHİP BİLEŞENLERİN STATİK YAĞLAMA YAVAŞ HAREKETLİ PARÇALAR İÇİN DİNAMİK YAĞ. ÇELİK, DÖKÜM, TÜM METALLER ŞARTNAMELERE UYGUNDUR. MIL A 907 ED- STM 7411 A SECLF 216- MIL A 907 E 80

Çok yüksek performanslı anti-size nikel macun. Nikel ve diğer yükler arasındaki etkileşim Fe / Cu (demirbakır) arasındaki katalitik kuplajın önlenmesini sağlar. Fe / Fe temasında, bu ürün krom dahil tüm demir metallerde risksiz olarak kullanılabilir. Ürün metalloit ve nitrit içermez. Dinamik kullanımda, statik kullanımda ve titreşim varlığında etkilidir. Koruma limitleri yerinde olduğunda, 1200 ° C’ye kadar çok yüksek sıcaklıklarda sonuç elde etmenizi sağlar.

** METAL 900 alüminyum ve METAL 1100 bakır ile aynı uygulamalar için NEOLUBE ® METAL 1200 gres macun kullanılır. Katalitik kaplin durumunda yüzey oksidasyon problemlerini çözmek için uygundur.

KULLANIM YERLERİ
Vida Montajlamalarında, Somun ve civatalarda, Sıcak hava ve Buhar vanalarında, Fırın menteşeleri Mekanik düzenlerde, Sızdırmazlık malzemelerinde, O-ringlerde, Yüksek sıcaklık olan makinelerin bağlantılarında, Dişli bağlantılarda, Aluminyum ekstrüzyun ve hadde tesisleri Zamak kalıplarında kalıp ayırıcı olarak Döküm memeleri, metal külçe maşaları Türbinler, gaz jeneratörleri, kompresörler Fren kaliperleri Sabit flanşlar.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 1 Lt / 25 Kg