ÖZEL YAĞLAMA UYGULAMALARI

iBiotecNEOLUBE F 350

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-F-350.jpg

(GIDA ONAYLI HASSAS YAĞLAMA YAĞI- 20 + 220 C) NSF H1 SERTİFİKALI GIDA SANAYİ İÇİN FARMASÖTİK SANAYİ İÇİN CODEX YAĞLAYICI KOKUSUZ, ORGANOLEPTİK ETKİLERİ YOK TEKSTİL, AMBALAJ, KOZMETİK PERFUME ENDÜSTRİSİ İLET YAĞLAYILMASI TÜM METALLER, TERMOSETS PLASTİKLER, TERMOPLASTİKLER, ELASTOMERLER İLE UYUMLU

Düşük yüklerde ve düşük hızlarda çalışan hassas mekanizmaların yağlanması için sıvı yağ. Farklı devir uygulamaları için uygundur. Tüm metaller, plastikler ve elastomerlerde kullanılabilir. Leke yapmaz; kokusuz, tatsız. Tamamen (inert), kimyasal ve biyolojik olarak tepkimeye girmez. Antioksidan, kurumaz, akmaz. Reaksiyon girmez ve hidrofobik. Elektriksel yalıtım. Montaj, yağlama, kalıptan çekme ve ekstrüzyon işlemlerie uygun. Tamamen suya dayanıklı. Gıda işleme, tekstil, ambalaj, saatçilik, ilaç ve kozmetik endüstrileri. Hassas aletler: fotografik, reprografik ve ofis otomasyon cihazları. Raylar, sürgüler, menteşeler, menteşeli bağlantılar, kilitler, bilgi aktarımı, kamlar, pistonlar, geçiş mekanizmaları. Endüstriyel dikiş makineleri. Sıkıştırma mekanizmaları. Vidalama işlemleri. PE film kullanımı.

KULLANIM ALANLARI
Sulzer dokuma tezgahlarının yağlanması. Dikiş ipliğinin boyutlandırılması. Bobinlerin yağlanması, sarım çerçeveleri, iplik kılavuzları. O-ringlerin montajı, dinamik veya statik contalar. Su kutusu contalarının montajı. Elastomer ve kauçukların yağlanması. Hafif alaşımların demonte edilmesi.

Elastomerlerin metal çekirdekler üzerine montajı. Lastiklerin konveyörlerde kayması. Kabloların iç yağlanması. Naylon ipin yağlanması. Teleskopik mekanizmaların yağlanması. Saat ve saat endüstrisinde kam ve pistonların yağlanması. Fotoğrafik, reprografik ve ofis otomasyon ekipmanlarının yağlanması. Hassas parçaların kalıp kesme ve düşmesi. Kelepçelerin, perçinli millerin, dişli tertibatların yağlanması. Bağlantı elemanları, şaftlar, bağlantı, kepenk kılavuz rayları, storlar. Kilitler, menteşeler. Cerrahi aletlerin, hastane ekipmanlarının yağlanması. Sıkıştırılmış tozların demonte edilmesi. İlaç üretimi, kapsülleme. Gıda maddelerinin demontajı, peksimet. Hassas mekanizmaların yağlanması, ev aletleri. Hava filtrelerinin onarımı. Düşük voltajlı terminallerin ve kontakların korunması. Sayaçların, anahtarların, rölelerin yağlanması. Kasnakların, kasnak fermuarların yağlanması

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
5 Lt / 20 Lt

iBiotecNEOLUBE SOL 4

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-SOL-4.jpg

(ŞEKER ÇÖZÜCÜ YAĞ – 0 + 50°C) YAĞLAMA, TEMİZLİK, YAPIŞMA ENGELLEYİCİ ÖNLEYİCİ VE İYİLEŞTİRİCİ UYGULAMAR İÇİN

Şeker kristallerini, tatlı artıklar ve nişasta çözer. Yeniden oluşmasını, yapışmasını engeller. Üretim durmasını engeller.

KULLANIM ALANLARI

Rafineriler ve şeker paketleme, sıkma kurutucular, santrifüjler, konveyör bantlar ve konveyörler, rulmanlar, paketleme makineleri, çubuk paketleri, akış paketleri, büküm sarıcılar, torbalayıcılar. Endüstriyel veya el işi şekerleme, hamur işleri, çikolatalar, şekerli içecekler, şuruplar, nugatlar, bademli kurabiye, lolipoplar, çiğneme sakızları, çikolatalar, kalıplar, kaplamalar, dağıtıcılar ve konveyörler, dilimleyiciler, giyotinler, mühürleme makineleri.

KULLANIM ŞEKLİ
Tortunun yoğunluğuna bağlı olarak saf veya seyreltilmiş su kullanın. Püskürtücü ile işlem görecek yüzeylere bir bez, fırça, sünger veya sprey ile uygulayın. (Seyretme oranı %20-30)

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
5 Lt / 20 L

iBiotecNEOLUBE T 20

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-T-20.jpg

(YÜKSEK VİSKOZİTE İNDEKSİNE SAHİP KÖPÜK FOTMUNDA YAPIŞKAN ZİNCİR DİŞLİ YAĞLAYICI -30 + 140°C)

Özel iletim zincirleri düşük veya yüksek hız, Aşırı basınç, Anti-aşınmaya dayanıklı açık dişliler ve mekanizmalar için tasarlanmış yüksek viskozite indeksine sahip köpük yağlama maddesi. Mükemmel penetrasyon ve yapışkanlık özellikleri. Her tür zincirin yağlanması için özel olarak tavsiye edilir. Uzun adım, API tipi silindirsiz, içi boş perçin, yaprak zincirleri ve hepsinden daha fazlası hızlı veya yavaş hareket eden açık mekanizmalar. Standart için zor parçalara bile mükemmel penetrasyon yağlayıcılar. Suya, tuzlu suya, sıcak suya ve buhar tedarikine son derece dayanıklı mükemmel korozyon önleyici. Koruma, köpük etkisi yağ damlamalarını ve sıçramasını önler. Son derece nötr ve kimyasal olarak inert. Yüksek stabilite makaralı tahrik zincirlerinin operasyonel gürültüye aşınma azaltması, montajı kolaylaştırır. Dişli zincir şanzımanlarının düzenli çalışması titreşim. Mümkün olan en iyi performansı elde etmek için, bir zincir yağlama maddesidir.

Temizlenmiş ve yağdan arındırlmış yüzeylere uygulanır. Yüksek temizlik ve yağdan arındırma işlemlerini için iBiotec Neutralene V 200 ile optimum temizlik sağlar.

UYGULAMALAR
Şanzıman yağlama, taşıma ve kaldırma zincirleri. Tarımsal zincirler Açık mekanizmaların dişlilerin yağlanması, pinyonlar ve sonsuz vidalar. Tabi mekanik bileşenler. Rekabetçi motosiklet zinciri yağlama maddesi

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 5 Lt / 20 Lt

iBiotecNEOLUBE CT 20 NSF

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-CT-20-NSF.jpg

(GIDA ONAYLI ZİNCİR YAĞI -30 ° C ile + 140 ° C)

Aksamlar üzerine iyi derecede yapışma ve nüfuz etme özelliklerine sahip çok yüksek viskozite indeksine sahip köpük yağlayıcı. Özellikle tüm zincir tiplerinin yağlanması için önerilir: makara, uzun adım, API tipi makarasız, içi boş perçin, yaprak zincirleri ve genel olarak hızlı veya yavaş hareket eden tüm açık mekanizmalar. Bu ürünün formülasyonu, çalışma yüzeylerine nüfuz etme, erişilmesi zor ve aşınmalarını azaltma özelliği verir. Korozyona karşı iyi koruma sağlarken suya, tuzlu suya, sıcak suya ve buhara karşı mükemmel dirençlidir. Ürün kullanımda damlamaya veya atmaya maruz kalmaz. Son derece nötr ve kimyasal olarak zararsız. Yüksek stabilite. Makaralı tahrik zincirlerinin operasyonel gürültü azaltması, montajlarını kolaylaştırır. Dişli zincir şanzımanlarının çalışmasını düzenleyerek titreşimi azaltır.

Mümkün olan en iyi performansı elde etmek için, temizlenmiş ve yağlanmış yüzeylere bir zincir yağlama maddesi uygulanmalıdır. Yüksek temizleme ve yağ giderme gücünü ve optimum mekanik etkiyi birleştiren iBiotec NEUTRALENE V 200 kullanın.

UYGULAMALAR
Şanzıman yağlama, taşıma ve kaldırma. Açık mekanizmaların, dişlilerin, dişlilerin, dişlilerin ve sonsuz vidaların yağlanması. Su spreyine maruz kalan mekanik bileşenler.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey) / 5 Lt / 20 Lt

iBiotecNEOLUBE OPEN GEAR

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-OPEN-GEAR.jpg

(ÇELİK HALAT, MAKARA, ZİNCİR DIŞLİ YAĞLAMA -20 + 80°C) METAL KABLOLAR, AÇIK DİŞLER TAŞIMA VE KALDIRMA ZİNCİRLERİ İÇİN YAĞLAYICI- EXTREME BASINCI, ANTI-AŞIMA SUYU TAMAMEN DAYANIKLI YAĞLAMA

Titreşim olaylarına maruz kalan güç iletimlerinin yağlanması için son derece yapışkan kompleks sıvı, nüfuz eder. Korozyona karşı korur. Tozlu ortamlardan veya su spreyi etkilenmez; Deniz ortamında kullanılabilir. Katı yağlar, anti-aşınma ve anti-korozyon katkı maddeleri ile yüksek oranda yüklenen, aşırı durumlarda optimum yağlama sağlar.

UYGULAMALAR
Liman ve bayındırlık teçhizatı, zincirleri, kabloları, direksiyon krikoları, kaptanlar, başlıklar. Barajlar, göller, hava kilidi, su kilitleri, kaldırma zincirlerinin yağlanması, vinçler, makineler. Hidroelektrik üretimi. Çimento değirmenleri, maden çıkarma, konveyörler. Eritme, taşıyıcılar. Elleçleme ekipmanları, köprü vinçleri, dişli trenler, beşinci teker kaplinleri. Kabloların önceden emprenye edilmesi ve dokuması. Rulo, perçinlenmiş veya API zincirlerinin montajı ve yağlanması.

KULLANIM TALİMATI
Aerosolü dikey olarak kuvvetlice sallayın. Püskürtme yüzeyleri 15 ila 20 cm arasındaki bir mesafeden atılmalıdır. Poliamid, polyester veya polipropilen tekstil sapanlar için NEOLUBE® T20 kullanın. AEROSOL Neolube® Açık dişli yağı Metilen klorür içermediği garanti edilir.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
650 ml (Sprey)

iBiotecNEOLUBE AIRLINE AL 110

https://is-kur.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/NEOLUBE-AIRLINE-AL-110.jpg

BASINÇLI HAVA YAĞI (ŞARTLANDIRICI YAĞI)

Hava Devrelerinin Yağlanması Nötr Koku ve Tat Gıda endüstrisi için onaylı NSF H1 Endüstriyel kullanım için Codex Yağı Farmasötik ve Kozmetik Endüstrileri Buğu Önleyici Maddesi Aşınmayı ve Yapışmayı Önler

AÇIKLAMA
Basınçlı Hava dağıtım sistemleri, tanklar ve deplasmanlı pompalar. Basınçlı havada çalışan pnömatik aletler ve cihazlar için yağlayıcı. Tamamen kokusuzdur. Koku dağılması mümkün değildir. Mekanizmaların çıktısını iyileştirir ve aşınmayı ve yapışmayı önler. Uygun viskozite Yağ buğusu veya buğu riski yoktur. Düzenleyici testlerden sonra dalış dişli takımı ve vana bileşenlerinin yağlanması için önerilir. CODEX yağlayıcı Farmakopesi Fransa 10. baskı Uyumlu ABD Farmakopesi İngiliz Farmakopesi BP 2001 EEC Yönetmeliği 2011/10 / CE Tıp, İlaç ve Kozmetik Endüstrisinde kullanım için UYGUNDUR.

AMBALAJ ŞEKİLLERİ
1 LT